Basarabia Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

În ce gen de film ţi-ar plăcea să joci?

5 participanți

In jos

În ce gen de film ţi-ar plăcea să joci? Empty În ce gen de film ţi-ar plăcea să joci?

Mesaj Scris de Prospero Mier 6 Feb 2008 - 11:19

Dacă un producător ţi-ar spune că vrea să te facă vedetă de cinema şi ţi-ar propune să joci într-un film, ce gen ai prefera să fie? Acţiune, comedie, horror? Sau nici nu ai accepta pentru că nu crezi că ai fi în stare? confused
Prospero
Prospero
membru
membru

masculin Number of posts : 73
Age : 37
Localizare : Romania
Hobby : ce e aia?
Registration date : 04/02/2008

Sus In jos

În ce gen de film ţi-ar plăcea să joci? Empty Re: În ce gen de film ţi-ar plăcea să joci?

Mesaj Scris de basaru Vin 8 Feb 2008 - 10:33

Personal, aş prefera un horror sau un psihologic, aşa care să te marcheze pe multă vreme.
basaru
basaru
basarabean

masculin Number of posts : 2952
Age : 84
Localizare : Everywhere
Hobby : Basarabean
Registration date : 04/09/2006

https://basarabia.forumgratuit.ro/

Sus In jos

În ce gen de film ţi-ar plăcea să joci? Empty Re: În ce gen de film ţi-ar plăcea să joci?

Mesaj Scris de turturica Vin 8 Feb 2008 - 11:23

Mie mi-ar placea sa joc rolul intr-un film romantic, dar nu as refuza sa fac companie si lui Basaru..
turturica
turturica
aliat
aliat

feminin Number of posts : 38
Age : 44
Localizare : italia
Hobby : buna in general
Registration date : 01/02/2008

Sus In jos

În ce gen de film ţi-ar plăcea să joci? Empty Re: În ce gen de film ţi-ar plăcea să joci?

Mesaj Scris de Rina Vin 8 Feb 2008 - 20:33

mi-ar plăcea să joc rolul unei elfe (nu cred că e corect femeninul cuv elf.imi cer scuze,dar chiar nu ştiu care e Embarassed ) într-un film de genul "the lord of the rings" Smile
Rina
Rina
aliat
aliat

feminin Number of posts : 23
Age : 35
Localizare : chişinău
Hobby : în aşteptare de schimbări
Registration date : 05/02/2008

Sus In jos

În ce gen de film ţi-ar plăcea să joci? Empty Re: În ce gen de film ţi-ar plăcea să joci?

Mesaj Scris de S_J Dum 10 Feb 2008 - 15:53

Eu as juca in vreo comedie (dar le va fi foarte greu regizorilor, sa ma linisteasca, pentru ca e cam dificil sa filmezi cu mine scene care provoaca rasul Smile) ). Sau intr-un film romantic, dar adevarat (adica inspirat din vreo intamplare reala). Sau in unul psihologic Very Happy
S_J
S_J
Moderator

masculin Number of posts : 263
Age : 38
Localizare : Chisinau
Hobby : :)
Registration date : 21/12/2006

http://ionsurdu.com

Sus In jos

În ce gen de film ţi-ar plăcea să joci? Empty Re: În ce gen de film ţi-ar plăcea să joci?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum