Basarabia Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Aţi merge la o întâlnire romantică cu voi înşivă?

3 participanți

In jos

Aţi merge la o întâlnire romantică cu voi înşivă? Empty Aţi merge la o întâlnire romantică cu voi înşivă?

Mesaj Scris de Prospero Lun 3 Mar 2008 - 0:01

Ştiu că sună ciudat întrebarea la o primă vedere, dar ascunde o oarecare profunzime phihanalitică şi am mai întâlnit-o pe unele forumuri...Mi s-a parut interesantă... Aşadar, prin absurd, dacă ar fi posibil, aţi merge la o întâlnire cu voi înşivă? Cum credeţi că ar decurge o astfel de întâlnire? Te-ai înţelege cu o persoană cu aceleaşi obiceiuri, probleme, mofturi ca şi tine? scratch
Prospero
Prospero
membru
membru

masculin Number of posts : 73
Age : 37
Localizare : Romania
Hobby : ce e aia?
Registration date : 04/02/2008

Sus In jos

Aţi merge la o întâlnire romantică cu voi înşivă? Empty Re: Aţi merge la o întâlnire romantică cu voi înşivă?

Mesaj Scris de pikaj Sam 15 Mar 2008 - 10:21

oau, da ai niste idei trasnite!!!!!!!!!!!!!!!!
in nici un caz, NU SUNT GEY!
ei si daca e sa vorbim serios, nu! Smile
pikaj
pikaj
membru activ
membru activ

masculin Number of posts : 112
Age : 35
Localizare : Romania Mare
Registration date : 05/11/2007

Sus In jos

Aţi merge la o întâlnire romantică cu voi înşivă? Empty Re: Aţi merge la o întâlnire romantică cu voi înşivă?

Mesaj Scris de margo Dum 3 Mai 2009 - 21:29

toţi spun că cel mai bine te împaci cu persoanele care nu sînt exact ca tine. Un exemplu ar fi timiditatea. Dacă într-o relaţie ambii sînt la fel de timizi, pasivi, se lasă întruna în nădejdea celuilalt, apoi nu văd niciun viitor într-asta...Dar dacă sincer, mie mi-ar face plăcere dacă persoana cu care vb ar fi, relativ, ca şi mine, din punct de vedere spiritual, fireşte Smile
margo
margo
membru activ
membru activ

feminin Number of posts : 130
Age : 34
Localizare : Cimişlia
Hobby : lectura
Registration date : 22/04/2009

Sus In jos

Aţi merge la o întâlnire romantică cu voi înşivă? Empty Re: Aţi merge la o întâlnire romantică cu voi înşivă?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum