Basarabia Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gala Premiilor Muzicale MTV Romania 2007

In jos

Gala Premiilor Muzicale MTV Romania 2007 Empty Gala Premiilor Muzicale MTV Romania 2007

Mesaj Scris de basaru Vin 11 Mai 2007 - 14:17

Aseara in Piata Mare din Sibiu , in aer liber a avut loc Gala Premiilor Muzicale MTV Romania.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Vreau sa metionez de la inceput pe Cleopatra Stratan,o adevarata dulceata de fata, care a fost marea castigatoare la Gala Premiilor Muzicale MTV : cea mai mica si cea mai premiata - a obtinut 3 trofee :

"Cea mai buna piesa",
"Cea mai descarcata piesa de pe internet"
"Cel mai bun artist debutant"


Am avut norocul sa particip si eu la aceasta GALA, astfel am avut prima ocazie sa o vad , asa o scumpete de fata care luand microfonul spuse : "Toata lumea ma intreaba cine-i Ghita!"

Si a meritat pe deplin , decat sa le dea la toate blondele de alde Blondy sau Heaven care numai din fund stiu sa dea si playback sa faca..

Cu doua premii a plecat acasa si Stefan Banica Jr. desemnat cel mai bun la categoriile "Cea mai buna prestatie live" si "Cel mai bun artist solo", dar si veteranii rock-ul romanesc, membrii trupei Iris, care au castigat premiul pentru "Cel mai bun rock" si premiul Lifetime Award.

Andreea Banica a fost desemnata cea mai buna interpreta solo, pentru piesa "Fiesa", iar Directia 5 a luat trofeul pentru cel mai bun pop. Printre castigatori s-au mai numarat trupa Simplu, trupa Heaven, Fly Project, Activ, Suie Paparude si Cheloo.

Sean Paul a fost invitatul special al galei...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre in Dum 27 Mai 2007 - 13:43, editata de 1 ori
basaru
basaru
basarabean

masculin Number of posts : 2952
Age : 84
Localizare : Everywhere
Hobby : Basarabean
Registration date : 04/09/2006

https://basarabia.forumgratuit.ro/

Sus In jos

Gala Premiilor Muzicale MTV Romania 2007 Empty Re: Gala Premiilor Muzicale MTV Romania 2007

Mesaj Scris de basaru Vin 25 Mai 2007 - 13:56

Cateva imagini video de la Premiile MTV

basaru
basaru
basarabean

masculin Number of posts : 2952
Age : 84
Localizare : Everywhere
Hobby : Basarabean
Registration date : 04/09/2006

https://basarabia.forumgratuit.ro/

Sus In jos

Gala Premiilor Muzicale MTV Romania 2007 Empty Premiile MTV Romania 2007

Mesaj Scris de basaru Vin 25 Mai 2007 - 14:07

Imagini de la acest eveniment preluate de pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
basaru
basaru
basarabean

masculin Number of posts : 2952
Age : 84
Localizare : Everywhere
Hobby : Basarabean
Registration date : 04/09/2006

https://basarabia.forumgratuit.ro/

Sus In jos

Gala Premiilor Muzicale MTV Romania 2007 Empty Re: Gala Premiilor Muzicale MTV Romania 2007

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum