Basarabia Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pentru ce partid veti vota în alegeri

+5
basaru
pikaj
tank
Beauty
Petru Clej
9 participanți

In jos

Pentru ce partid veti vota în alegerile parlamentare din martie 2009

Pentru ce partid veti vota în alegeri Vote_lcap10%Pentru ce partid veti vota în alegeri Vote_rcap 10% 
[ 1 ]
Pentru ce partid veti vota în alegeri Vote_lcap40%Pentru ce partid veti vota în alegeri Vote_rcap 40% 
[ 4 ]
Pentru ce partid veti vota în alegeri Vote_lcap0%Pentru ce partid veti vota în alegeri Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Pentru ce partid veti vota în alegeri Vote_lcap40%Pentru ce partid veti vota în alegeri Vote_rcap 40% 
[ 4 ]
Pentru ce partid veti vota în alegeri Vote_lcap0%Pentru ce partid veti vota în alegeri Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Pentru ce partid veti vota în alegeri Vote_lcap0%Pentru ce partid veti vota în alegeri Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Pentru ce partid veti vota în alegeri Vote_lcap0%Pentru ce partid veti vota în alegeri Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Pentru ce partid veti vota în alegeri Vote_lcap0%Pentru ce partid veti vota în alegeri Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Pentru ce partid veti vota în alegeri Vote_lcap0%Pentru ce partid veti vota în alegeri Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Pentru ce partid veti vota în alegeri Vote_lcap10%Pentru ce partid veti vota în alegeri Vote_rcap 10% 
[ 1 ]
 
Total voturi : 10
 
 
Sondaj inchis

Pentru ce partid veti vota în alegeri Empty Pentru ce partid veti vota în alegeri

Mesaj Scris de Petru Clej Dum 21 Dec 2008 - 10:24

Vă invit la un sondaj de opinie.

Petru Clej
novice
novice

masculin Number of posts : 4
Age : 65
Localizare : Londra
Hobby : jurnalismul
Registration date : 20/12/2008

Sus In jos

Pentru ce partid veti vota în alegeri Empty Re: Pentru ce partid veti vota în alegeri

Mesaj Scris de Beauty Dum 21 Dec 2008 - 14:35

Eu sunt pentru Vlad Filat.
Beauty
Beauty
veteran
veteran

Number of posts : 2697
Localizare : in iad
Registration date : 09/10/2006

Sus In jos

Pentru ce partid veti vota în alegeri Empty Re: Pentru ce partid veti vota în alegeri

Mesaj Scris de tank Dum 21 Dec 2008 - 15:37

Toata increderea pentru Chirtoaca, care va aduce schimbarea in politica basarabeana.
tank
tank
membru activ
membru activ

masculin Number of posts : 115
Localizare : pe front
Hobby : kiler
Registration date : 05/09/2006

Sus In jos

Pentru ce partid veti vota în alegeri Empty Alegerile2009

Mesaj Scris de Adry Mar 13 Ian 2009 - 22:47

Vio vota PL! Chirtoaca trebuie sa fie PRESEDINTE!!!!

Adry
Vizitator


Sus In jos

Pentru ce partid veti vota în alegeri Empty Re: Pentru ce partid veti vota în alegeri

Mesaj Scris de pikaj Sam 24 Ian 2009 - 13:24

PLD, asta va fi alegerea mea
pikaj
pikaj
membru activ
membru activ

masculin Number of posts : 112
Age : 35
Localizare : Romania Mare
Registration date : 05/11/2007

Sus In jos

Pentru ce partid veti vota în alegeri Empty Re: Pentru ce partid veti vota în alegeri

Mesaj Scris de basaru Sam 24 Ian 2009 - 13:53

Eu personal inca sunt destul de confuz de toata situatia , te uiti si nu ai cui sa dai votul.
basaru
basaru
basarabean

masculin Number of posts : 2952
Age : 84
Localizare : Everywhere
Hobby : Basarabean
Registration date : 04/09/2006

https://basarabia.forumgratuit.ro/

Sus In jos

Pentru ce partid veti vota în alegeri Empty Re: Pentru ce partid veti vota în alegeri

Mesaj Scris de Hellos Mar 10 Feb 2009 - 21:57

Fiecare are dreptul la libera alegere, promovindu-si prin aceasta interesele. Nu trebuie sa uitam trecutul si trebuie sa vedem clar viitorul putin afectat de ceata. Dau votul PL fara dubii. E un partid cu perspectiva.

Hellos
spion

masculin Number of posts : 2
Age : 34
Localizare : roman-basarabean
Hobby : Student
Registration date : 10/02/2009

Sus In jos

Pentru ce partid veti vota în alegeri Empty Moldova iz hir

Mesaj Scris de roma Sam 14 Feb 2009 - 15:34

parerea mea, eu zic ca totusi trebuie sa fim mai realisti, si sa privim situatia mai obiectiv.

Dupa cate stiu pragul de trecere e 6%, deci rezultatul e ca vom vedea pe Comunisti ( vreo 35%), Urecheanu, Filat ( tot ce e posibil ) si deam ceilalti cam la limita - Diacov, Chirtoaca si Serebrian si Rosca. Restu' pot nici sa nu faca prea multe valuri ca degeaba.

Ati vazut cum Patria Rodina o facut, srazu o zis ca nu se mai chinuie si da voturile comunistilor.

Asa ca bafta la toata lumea. Very Happy bom

roma
Vizitator


Sus In jos

Pentru ce partid veti vota în alegeri Empty Re: Pentru ce partid veti vota în alegeri

Mesaj Scris de S_J Joi 19 Feb 2009 - 4:13

Chirtoaca n-are cum sa fie presedinte. Chiar daca PL va lua 6%, el va ramane primar, cred eu.

In ceea ce priveste votul, mai ca n-as vota pentru nimeni, dar va trebui Very Happy
S_J
S_J
Moderator

masculin Number of posts : 263
Age : 38
Localizare : Chisinau
Hobby : :)
Registration date : 21/12/2006

http://ionsurdu.com

Sus In jos

Pentru ce partid veti vota în alegeri Empty Re: Pentru ce partid veti vota în alegeri

Mesaj Scris de Mariana24 Lun 9 Mar 2009 - 15:38

Partidul Liberal Cool
Mariana24
Mariana24
spion

feminin Number of posts : 1
Age : 39
Localizare : Irlanda
Hobby : Sport, Muzica
Registration date : 09/03/2009

Sus In jos

Pentru ce partid veti vota în alegeri Empty Re: Pentru ce partid veti vota în alegeri

Mesaj Scris de basaru Dum 22 Mar 2009 - 1:15

Mai bine mă duc la votare decât la Moscova