Basarabia Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Muzica Moldoveneasca - Asculta Online

2 participanți

In jos

Muzica Moldoveneasca - Asculta Online Empty Muzica Moldoveneasca - Asculta Online

Mesaj Scris de tareuca Sam 13 Noi 2010 - 22:33

Salut !
Vreau sa va propun 2 site-uri cu muzica :

1 . Lauta.ru Muzica Moldoveneasca - Asculta Muzica Moldoveneasca Online , Muzica ,Muzica de Petrecere , Muzica Lautareasca , Muzica Noua , MP3 , Muzica mp3 , Muzica de Joc , Folclor , Doine , Muzica Etno , Muzica Populara Moldoveneasca , Muzica de Nunta , Muzica Populara , Hore, Muzica Traditionala Moldoveneasca , Muzica veche , Sirbe .

2 . Cobza.ru Muzica Instrumentala - Cobză , Cimpoi ,Acordeon , Caval , Clarinet , Fluier , Fluier Mare , Pian , Ocarina ,Nai , Tilincă , Taragot , Ţambal , Saxofon , Vioară , Orchestră ,Trompetă , Fanfară .

tareuca
novice
novice

masculin Number of posts : 4
Age : 124
Localizare : Moldova
Hobby : sharovik
Registration date : 13/11/2010

http://www.lauta.ru

Sus In jos

Muzica Moldoveneasca - Asculta Online Empty Re: Muzica Moldoveneasca - Asculta Online

Mesaj Scris de basaru Dum 14 Noi 2010 - 1:50

domeniile .ru is mai ieftine decat cele .md?
basaru
basaru
basarabean

masculin Number of posts : 2952
Age : 84
Localizare : Everywhere
Hobby : Basarabean
Registration date : 04/09/2006

https://basarabia.forumgratuit.ro/

Sus In jos

Muzica Moldoveneasca - Asculta Online Empty Re: Muzica Moldoveneasca - Asculta Online

Mesaj Scris de tareuca Dum 14 Noi 2010 - 10:54

basaru a scris:domeniile .ru is mai ieftine decat cele .md?

Desigur mai ieftine :
ru = 3$ (anual )
md = 38$ ( anual)
cred ca e clar ca buna ziua .
Am proiecte si cu net si cu com ( care costa pina la 10$ (anual)), dar cele mai multe cu ru , si nui vorba de patriotizm sau altceva - dar no sai imbogatesc pe cei care isi bat joc de popor ( punind asa preturi ) .
Oare suntem noi mai bogati ca altii ?
Sau sa platesc banii acestea din simtul de patriotizm -- nu cred ca patriotizmul se masoara in bani ( parerea mea) .
Alegind domen ru si aflindute in Moldova te simti mai in siguranta pentru proiect : daca va aduceti aminte ce a patit Torentsmd.com - cu toate ca ei au domen com dar serverela se afla in Moldova si procurorii nostri n-au stat mult pe ginduri ( sa fi fost in alta tara serverele atunci nimeni nu le puteau face nimic dar asa sa intimplat ce sa intimplat ), deaceia eu vreau stabilitate fara situatii imprevizibile .

Apropo , tema : de ce ru si nu md ? sa discutat la forumul satului Ţareuca ( proiectul : satului meu de bastina ) acel site e tot cu ru , acolo veti gasi si unile explicatii de ce ru.

tareuca
novice
novice

masculin Number of posts : 4
Age : 124
Localizare : Moldova
Hobby : sharovik
Registration date : 13/11/2010

http://www.lauta.ru

Sus In jos

Muzica Moldoveneasca - Asculta Online Empty Re: Muzica Moldoveneasca - Asculta Online

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum